Primo Connect Tarih Oluyor

3 yıl önce kurulan primo connect uygulaması önce google playden kalkmıştı. Şimdi ise hizmetini sonlandıracağı bilgisini yayınladı.

Primo Connect nedir?
Primo Connect ABD telefon numarası satan bir uygulamaydı. Kuruluş amacında dünyanın dört bir yanından alacakları abonelerin birbirleriyle iletişim kullanmalarını sağlamaktı ve kısa süre de dünyaya yayıldı.

İnsanlar primo’yu ne için kullandılar?
Primo uygulaması ABD merkezli telefon numarası dağıtıyordu ve primo uygulamasını mobil ve tablet cihazlara yükleyen herkes ikinci bir telefon numarasını tek bir cihazda kullanabiliyordu. Ülkeler arası arama yapmak ve SMS gönderimi kredi satın alma yoluyla oluyor yada DAVET ET – KREDİ KAZAN yöntemiyle kredi kazandırarak ( Referal ) farklı ülkelerdeki telefon numaralarını kendinizi gizlereyek ABD üzerinden arayabiliyordunuz. Türkiye’de ise primo sosyal ağlarda sahte hesap doğrulamak için kullandılar.

Primo kapandı şimdi ne olacak?
Primo 8 Ağustos 2018 itibari ile üye alımlarını durdu. Yani yeni üye kabul etmiyor, ve yine 29 Ağustos 2018 tarihi itibari ile de hizmet vermeyi tamamen durdu. Bu tarihlerden önce yıllık plan satın alanlar 60 gün içerisinde kredilerini harcayabilecekler. 60 gün sonra ise tüm hesaplardaki krediler sıfırlanacak ve uygulama tamamen hizmete kapanacaktır.

 

İşte primo’nun kullanıcılarına gönderdiği mail :

Dear Primo Subscribers,

About 3 years ago, we started developing Primo Connect because we wanted to provide subscribers around the world with the ability to easily communicate with others. With mixed emotions, we have decided to wind down the business and thank you for all of your support of our efforts.

On 8/15/18, we stopped accepting new subscribers and on 8/29/ 18, will stop selling our products. However, subscribers who have signed up for monthly rate plans will be able to continue to use their Primo rate plans until they expire, one month from date of purchase. Subscribers with any remaining Primo Credit balances will have 60 days from 8/29/18 to use up their remaining Primo Credit.

At this time, we are still looking for the best way to support our subscribers who have purchased a Primo US phone number. We will contact all customers with a Primo US phone number with an updated support process.

Thank you for all of your support – we have enjoyed serving your communication needs with Primo Connect. If you have any questions, please feel free to reach out to support@primo.me.

Best Regards,

Your friends at Primo Connect

Yazar: admin

hayalperestdunyam site yönetimi

Sizde yorumunuzu katarak bize destek olabilirsiniz