İngillizce biliyor ama konuşamıyor musun?

Sinop’ta özellikle “anlıyorum ama konuşamıyorum” yönelik programladığımız, hem eğlenceli hem hoş vakit geçireceğiniz, aynı zamanda sosyalleşerek konuşma konusunda ilerleyeceğiniz eşsiz bir eğitimimizdir. Eğer siz de gerek pratik eksikliği gerekse özgüven yüzünden İngilizce konuşmakta zorlanıyorsanız kulübümüz tam sizler için.

Speaking Club Nedir?
Speaking Club (konuşma kulübü), varolan İngilizce bilginizi çoğunlukla konuşarak pratik yapmanızı sağlayan bir etkinlik kulübüdür. Speaking club, İngilizce’yi özgüvenli ve akıcı bir şekilde konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Ayrıca Speaking Club, küçük bir grupta ( minimum 4 maksimum 8 kişi ) kendinizi İngilizce konuşurken rahat hissedeceğiniz ve size her an cesaret veren, size yardımcı olmaya hazır bir eğitmen eşliğinde İngilizce’yi ve İngilizce konuşmayı sevdiren bir eğitimdir.

Neden Speaking Club’a Katılmalıyım?
Kalıplar ve formüllere boğularak İngilizce’yi öğrenmek yerine, konuşarak organik bir şekilde İngilizce öğrenmeyi tercih ediyorsanız ve kendiizi rahat ettğiniz bir ortamda size destek olacak uzman bir eğitici eşliğinde küçük bir grupta İngilizce pratik yapmayı düşünüyorsanız bu kulübe katılmanızı öneririz.

Speaking Club ne kadar sürer ve Kimler Katılabilir?
Speaking Club, hafta sonları 2 ila 2:30 saat sürecek derslerden oluşmaktadır. Pratik konuşmak isteyen her yaş grubu için uygundur.

Speaking Club nasıl işleyecek?
Her hafta farklı konuşma aktiviteleri ile kollektif ve öğrenci merkezli öğrenme yönetimi kullanılacaktır. Eğitimleriniz yabancı eğiticiler eşliğinde görsel aktiviteler ile desteklenecektir.

ATLANTİS EĞİTİM – KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
Sinop Sakarya Cd. Denizbank üstü
Tel : 0368 260 01 36 – 0541 260 01 36

Yazar: admin

hayalperestdunyam site yönetimi

Sizde yorumunuzu katarak bize destek olabilirsiniz