Bir gün bütün suç uzaylıların olacak!

Teknolojiyi zaman çizelgesine sabitlemiş olsak, her saniye yeni bir gelişim sürecinde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Şu sıralar o kadar hızlı ilerliyor ki, bir iki sene önce izlediğiniz bir bilim kurgu filmini yaşar gibisiniz ve be bunun artık algı yönetimi olduğunu düşünmeye başladım. Uzun soluklu planların bir parçası olma olasılığı da mümkün tabi.

Bir zamanlar kablosuz iletişim sadece bilim kurgu iken şimdilerde kablosuz elektrik aktif olarak kullanılır hale geldi. Uzay çalışmaları (araştırmaları) hızla devam ederken, dünyanın bir çok yerinde, Türkiye’de mesela UFO görüntüleri veya dedikoduları paylaşılmaya başlandı. Evrenin şekli önce bilim kurgu filmleriyle beyinlere empoze edilirken şimdilerde sanki o filmlerdeki sahneler varmış gibi bunu bilim olarakta sunmaya başladılar. Örneklemek gerekirse Mars’a iniş. Mars olayının Kanada’nın Devon adasında gerçekleştiği gerçeğini artık biliyoruz. Hatta bir dergide de marstan önce son durak başlığı kullanılmıştı.

Ayrıca yapay zeka ile ilgili ortaya atılan görüntüler ve iddialar mevcut. Bir çok insan yapay zekanın insanlığı yönetebileceği ihtimalinden korkuyor. Bir çok sivil toplum örgütünün de bu saçmalığın durdurulması ile ilgili eylem yaptığına da şahit oluyoruz. Meraklanmayın yapay zeka asla insanlığı ele geçiremeyecek bunun garantisini veririm. Fakat şunu duymaya da alışkın olun derim. Robotlar kendisine direndiğini iddia ettiği insanı öldürdü. Yapay zekalar kendi aralarında bir lisan geliştirdi. vs…

Ayrıca insan sesini kopyalayabilen sizden duyduğu bir iki cümledeki ses analizini gerçekletirip sizin sesinizi taklit ederek cümle kurabilen yazılımlar geliştirildi bile. Şimdilik piyasaya sürülmese de, video kanallarda bunun ile ilgili kaynak bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Teknolojik olarak ilerde olduğunu öne süren ülkelerin UFO ( veya özel şekil verilmiş hava araçları ) ile yeryüzünde uçuş yaparak insanlara ufaktan ufaktan uzaylılar ziyaret ediyor algısını yarattıklarını düşünüyorum. Görüyoruz ki ülkeler birbirlerine savaş açtıklarında savaş kararı veren başkan veya diğer sorumlular töhmet altında kalabiliyor bu ülkenin gidişatını da kötüye götürebiliyor.

Düşün bir gün orta doğuda bir ülkeye farklı tasarlanmış sözde UFO’lar saldırıyor. Ve ülkeyi yerle bir ediyor. ve sonuççç Bütün suç UZAYLILARIN…. Buna hazır olmanızı şimdiden öneriyorum. Önlemlerini almanızı tavsiye ederim.

Anlatacak o kadar şey varki… Hayal Candemir – 11.12.2018

____

One day the whole crime will be the aliens!
If we fixed the technology to the timeline, we can easily see that every second is in a new development process. It’s moving so fast that you seem to be living in a science fiction movie you saw a couple of years ago, and I’m beginning to think that this is perception management. The possibility of being part of long-term plans is also possible.

Once wireless communication was only science fiction, wireless electricity is now actively used. Space studies (research) while apace, in many parts of the world, UFO images or rumors began to be shared for example in Turkey. While the shape of the universe was first imposed on the minds of science fiction films, they now began to present it as science, as if there were scenes in those films. For example, landing on Mars. We now know the fact that the Mars incident took place on the Devon island of Canada. Even in a magazine, the last stop was used before the march.

There are also images and claims about artificial intelligence. Many people fear that artificial intelligence can manage humanity. We are witnessing that many civil society organizations are also involved in the act of stopping this nonsense. Don’t worry, artificial intelligence will assure you that it will never take over humanity. But I’d say you’re used to hearing that. Robots killed the man he claimed he resisted. Artificial intelligence developed a language among themselves. etc…

In addition, you can copy the voice of a voice in two sentences that you can hear from your voice analysis and imitation of your voice by developing software has been developed. Although not released for the time being, you can access the source information about video channels.

I think that the countries that claim to be technologically advanced have created the perception that UFOs (or specially shaped aircraft) fly with people on the earth and visit the smallest aliens. We see that when the countries open war against each other, the president or other responsible decision-makers can remain under the impression of misleading the course of this country.

Think one day is attacking the so-called UFOs designed differently to a country in the middle east. And it’s destroying the country. and the result. The whole crime is the…. I’m already suggesting you’re ready for this. I advise you to take precautions.

Yazar: admin

hayalperestdunyam site yönetimi

Sizde yorumunuzu katarak bize destek olabilirsiniz